לא יוצא היום פרק חדש :(

מה קורה חברים? איך עבר עליכם השבוע?

אז כמו כולם, גם אנחנו חיכינו בקוצר רוח לפרק החדש של וואן פיס – פרק 809. אבל, לצערנו, הפרק לא יצא היום ביפן ולכן לא נוכל להביא אותו אליכם 🙁

הסיבה המשוערת לכך שלא יצא היום פרק היא כנראה בגלל הספיישל של דרגון בול סופר. בשבוע שעבר לדרגון בול סופר לא יצא פרק בגלל הספיישל של וואן פיס, והשבוע לדרגון בול יש ספיישל אז לנו אין… 

ניפגש בשבוע הבא 🙂

צוות וואן פיס ישראל

30 תגובות

 1. אלמוני תימני עממי עם רטייה וקרש עץ

  מאעאעאעע.. איפה הספיישל של דרגון בול זי אני פשוט לא מבקר שם בכלל ותהיתי אם תוכלו לתת לנו פרטים מתי ייצא אצליהם הספיישל

 2. AZ_RULER

  זה לא סיבה משוערת אלא הסיבה האמתית כי כבר אמרו את זה שביפן וואן פיס ודרגון בול בלוח שידורים באות אחת אחרי השנייה ובגלל הספיישלים אז בשבוע אחד יהיה 2 פרקים של וואן פיס כשאחד מהם יבוא על חשבון דרגון בול סופר ובשבוע השני יהיו 2 פרקים של סופר כשאחד מהם יבוא על חשבון וואן פיס.

 3. DFS

  איזה באסה לשמוע תודה על העדכון!
  אגב לצוות מגה פגשתי לא מזמן אתר תרגום שמתרגם באופן מעולה(בדקתי באתרים אנשים שיודעים יפנית והם אמרו שזה התרגום בין הטובים והצמודים למקור):
  https://www.opbforums.com/manga
  לדעתי כדאי לכם לעבור אליו כי גם בדקתי והתרגום באמת ברמה גבוהה מאוד(השוותי גם עם האנימה וכהכול)
  תדה רבה בכל מקרה והמשך חג שמח!!

  1. Portgas D Mor

   בדקתי את האתר שהצעת. יש הרבה אתרים שמפרסמים מנגה באנגלית, אבל רובם לוקחים אותה מאחד משני אתרים שמתרגמים בעצמם. אם תשים לב, על הדפים באתר שלך מופיעה אותה חותמת כמו על הדפים אצלנו. אני תמיד בודקת בשני התרגומים, ובוחרת את זה שנשמע טוב/הגיוני יותר באותה נקודה בסיפור. אם אתה מתכוון לצ’אפטרים הראשונים, גם שם אני בודקת בשני תרגומים, אחד מהם הוא זה שמופיע באתר שלך. גם אני בודקת לפעמים מול האנימה כשאני לא בטוחה במשהו. אל תדאג, התרגום שלנו לעברית לא יתפספס מול היפנית. גם לנו חשוב להיות נאמנים למקור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *