וואן פיס מנגה צ’אפטר 3 מתורגם לעברית

היי מינה,

מה קורה?

חיכיתם קצת לצ’אפטר 3? הנה הוא יוצא!
המון תודה לרעות על הציור המקסים שלה.
נשמח לקבל ציורים נוספים כדי לצרף למנגה. אפשר לשלוח ציורים דרך הפייסבוק שלנו, הסקייפ, הדיסקורד או דרך אתר ספין. אם הסתבכתם תשאירו תגובה. אם המייל שלכם אמיתי (לא חייבים לחשוף אותו לכולם) אפנה אליכם במייל כדי שתשלחו אלי ישירות.

ועכשיו לצ’אפטר 3:

קרדיטים:

מחיקה: יאיה
תרגום: זהבה
הדבקת טקסט: Xparkels/אני (מור)
עריכה והעלאה: אני (מור)

לצפייה בצ’אפטר 3

להורדת צ’אפטר 3

22 תגובות

 1. דגן

  כל הכבוד על השקעה אבל אולי עדיף להתחיל את לתרגם את מנגה ממקום קצת יותר מתקדם
  כי צאפטר 1 בשבוע ואתם תצטרכו 20 שנה בשביל להגיע לצאפטר 700
  אנימה בסגאות הראשונות לא מרוחה כמו עכשיו ודווקא טובה
  לפי דעתי עעדיף שתדלגו על כמה סאגות והתחיל או מcp9 או מארכיפלג שאבודי

  1. Portgas D Mor

   לפני שהתחלנו לתרגם את המנגה, פנינו לקהל ושאלנו מאיזו נקודה אתם רוצים שנתחיל לתרגם. לפי רוב התשובות שקיבלנו, החלטנו להתחיל מהתחלה ברגע שנגיע לפרקים היוצאים. אם הצוות שלי יתרחב, ובעיקר אם אצליח למצוא או להכשיר עורך מנגה נוסף, נוכל להגביר את הקצב ולהגיע גם לסאגות שהזכרת. כרגע אנחנו לא מתכוונים לעצור את הפרויקט בשום שלב, גם אם זה ייקח עד הפנסיה 😉

  1. Portgas D Mor

   גם ללופי כל הזמן אומרים שהוא לא יצליח להיות מלך הפיראטים, אבל אתה מאמין שהוא יצליח בסוף, נכון? זה עניין של נחישות והתמדה.
   אני אהיה מלך ה… מלכת המנגה של וואן פיס בעברית!

   1. דגן

    נו באמת…
    אני לא מנסה להוריד לכם את המוטיבציה ואני באמת מעריך את מה שאתם עושים אבל אני מציאותי עד פרק 800 יקח לכם במקרה הטוב 15 שנים אם אתם שחושבים שתצליחו אז בהצלחה….

  1. Portgas D Mor

   רואה את הפס הכחול למעלה? תלחץ על המילה “מנגה”, זה יביא אותך לכל הצ’אפטרים שיש באתר שלנו. אבל לא תמצא כאן עדיין את צ’אפטר 17. כמו שאתה רואה, בפרקים הראשונים סיימנו רק את צ’אפטר 3, ומעבר לזה, הצ’אפטרים שמתורגמים אצלנו הם הצ’אפטרים החדשים שיוצאים בכל שבוע, החל מ-814 ועד האחרון כרגע, 877.

 2. DFS

  היי
  ראיתי שהעלתם בעמוד המנגה קישור אל המגה להורדת הצ’אפטרים היוצאים
  רציתי לשאול אם תוכלו להעלות גם את מצ’אפטר 814 כיוון שלהוריד צ’אפטר צ’אפטר דרך דרייב מתיש ומבזבז המון זמן חחח תודה בכל מקרה גם אם לא תעלו תודה עדיין וצוות מדהים וממליץ לכולם ולכל מי שרוצה לקרוא את המנגה ושואל אותי איפה יש אני אגיד לו פה ובהצלחה בהמשך!

  1. Portgas D Mor

   גם להעלות את כל הצ’אפטרים אחד אחד למגה מתיש וגוזל המון זמן, אבל אם פה ושם יתפנה לי חלון זמן כלשהו, אני אשתדל להתחיל להעלות לאט לאט את כולם. לא מבטיחה כמה זמן זה ייקח לי, כי את רוב זמני הפנוי אני מקדישה להוציא את הצ’אפטרים, אבל טוב שהזכרת לי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *