וואן פיס מנגה צ’אפטרים 872 ו-873 מתורגמים לעברית ומסר מאייצ’ירו אודה.

היי חברים,

מה קורה? אתם במתח?

אז קודם כל, בצ’אפטר 872 קיבלנו מסר מאייצ’ירו אודה, היוצר של וואן פיס, לכבוד חגיגות 20 השנה. אני מצרפת אותו גם כאן לפוסט, כדי שגם מי שלא קורא את המנגה יוכל לקרוא אותו.

דבר שני – חברים, השלמנו את המטרה הראשונה של פרויקט המנגה! הגענו לצ’אפטר האחרון שפורסם, ומעכשיו, בכל פעם שיצא צ’אפטר חדש, נתרגם אותו במהירות האפשרית ונוציא אותו אליכם!

זאת גם ההזדמנות להכריז רשמית על פתיחת השלב הבא – תרגום הצ’אפטרים של וואן פיס מההתחלה! לצ’אפטרים הראשונים לא מצורפים ציורי מעריצים, אז נשמח לקבל ציורים שלכם (זו לא תחרות – כל ציור שתגישו יתפרסם) ונצרף אותם לצ’אפטרים. אפשר למסור לנו ציורים דרך הפייסבוק שלנו או דרך הסקייפ, לתת לנו קישור למקום כלשהו שהעליתם לרשת או להעביר למשתמש שלנו באתר ספין בהודעה פרטית.
נ.ב. הצ’אפטר הראשון ארוך כמו שלושה צ’אפטרים, אז תמתינו קצת בסבלנות, יש עליו הרבה עבודה.

קרדיטים לשני הצ’אפטרים:
תרגום – זהבה
כל השאר – אני (מור)

לצפייה בצ’אפטר 872
להורדת צ’אפטר 872

לצפייה בצ’אפטר 873
להורדת צ’אפטר 873

29 תגובות

  1. Portgas D Mor

   המנגה הצבועה נצבעה דיגיטלית, ולא על ידי אייצ’ירו אודה. התחלנו כבר למחוק את הצ’אפטר הראשון בשחור-לבן. אם יהיה לזה ביקוש רב, אולי נעשה את זה פעם, כשנתפנה.
   לתרגם אנחנו נמשיך – יש כמה אנשים בצוות שהמנגה הזאת ממש בוערת להם בעצמות.

 1. עמרי

  אני עדיין לא קורא את המנגה (לא כי אני לא מעוניין) כי אני עדיין לא שם.

  כל הכבוד על ההשקעה והעבודה הטובה.
  לזהבה ומור
  (ובכללי לכל הצוות)

 2. xxdaniela

  אייצ’ירו אודה ימלך תודה על הסדרה המהממת הזו אני ממש יהיה עצובה כשהיא תיגמר ואני מקווה שזה לא יקרה בקרוב אני ממש נהנת לצפות בוואן פיס ותודה לכם אתר וואן פיס ישראל שאתם עושים הכל כדי לתרגם את הסדרה המוששששש הזאת תודה תודה תודה

  1. Portgas D Mor

   לפני כשנה, אודה אמר שאנחנו בערך ב-70% מהסדרה. זה אומר שכנראה יש לנו עוד לפחות איזה 7-8 שנים טובות עד שהיא תיגמר. אז לא לדאוג, בינתיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *