וואן פיס פרק 796- היכולת הקטלנית של ביג מאם!

שלום לכולם!
כמה שאני נרגש… זהו הפוסט הראשון שלי באתר החדש, המאוחד והמדהים הזה!
למי שלא זוכר, שמי שמעון, ובאתי לפרסם את פרק 796 בתרגום לעברית!
לרגל חגיגות ה-20 שנה לוואן פיס, המון דברים מגניבים עומדים להגיע! כשכל הפרטים יתגלו, נוציא פוסט מסודר ובו נסביר הכל, בינתיים אנחנו יודעים על הספיישל שהולך לצאת ואנחנו נתרגם אותו ונשחרר אותו באתרינו בתרגום איכותי לעברית!
ועכשיו פרק~

בפרק של היום גילינו הרבה דברים, כוחה של ביג מאם והאמת מאחורי טוטולנד!

קרדיטים:
תרגום – אוראל/ISpitWhenICough
עריכה לשונית – גאיה.
בקרת איכות – שמעון/Akagami no Shimon.
טייפסטינג וקריוקי – מתן/TecNight.
קידוד והעלאה –  מתן/TecNight.

וואן פיס ישראל!

35 תגובות

 1. שמעון

  היי קודם כל רציתי להגיד לכם תודה אתם תותחים!!
  ושאלה קטנה לגבי הפילרים, עכשיו כשהתחברתם ויש יותר אנשי צוות וגם עכשיו יש חופש יש מצב שתתרגמו פילרים?

 2. hero

  אתם עושים עבודה מעולה אבל הפרקים של היוצרים של וואן פיס מבאסים , הם מתחילים למשוך ולמשוך את העלילה , אני מניח שנראה עוד הרבה קרבות ושיחות מיותרים ומיותרות עד שנגיע לקרב עם היונקו זה ייקח מלא זמן לעזאזל איתם למה הם עושים את זה בא לי לראות אקשן נ.ב זה כל כך ברור שלופי יביס את הבן שלה בלי בעיה הם עושים את הכל כבר obivous

  1. Portgas D Mor

   באותה מידה אתה יכול להגיד שזה ברור שלופי יביס את כל היונקו, יגיע לראפטל ויהיה מלך הפיראטים. אבל כל השאלה היא איך? לחימה סתם היא לא כזאת מעניינת אם אתה לא יודע את המטרות והמניעים שעומדים מאחוריה, לשני הצדדים. וזה שזה מבאס אותך, רק אומר שאתה במתח, שזה מה שיוצרי הסדרה בעצם רוצים.

 3. נתנאל

  אני חושב שסיזר יצטרף לצוות כובעי הקש הרי הוא כבר הרבה זמן נתקע איתם ולא נראה שיש לו לאן ללכת ושהוא יהפוך לסוג של מדען בספינה שלהם ויעזור לפראנקי ליצור נשקים חדשים מכונות ותספות לספינה

  וגם נראה לי שהנסיכה ווי תצטרף בתכלס היא וקארו חלק מהצוות אבל הם לא על הספינה עם יחזרו בגלל שלפני כמה פרקים או ארקים ראינו אותם עולים לספינה של אראסבה בכזות התרגשות וגעגוע לצוות אז אולי היא תרצה לחזור ולשאר איתם

  וכמובן שג’יבני יצטרף כמו שקראנו כבר במנגה

  1. אליאור

   נתנאל אני לא רואה מצב שבו סיזר מצטרף לכובעי הקש. הוא פשוט רע מדי והוא לא מתאים בכלל לצוות של לופי,שגם לא ממש אוהב אותו.
   ויוי גם לא תצטרף אין שום טעם לצרף אותה אחרי כל כך הרבה זמן שעבר.
   כרגע לפי איך שאני רואה את זה רוב הסיכויים שג’ימביי יצטרף אלא אם יקרה משהו בלתי חריג שימנע את ההצטרפות ואני חושב שגם לקארוט יש סיכוי גבוה להצטרף לצוות.
   אני חושב שיש סיכוי שהיא תצטרף מהסיבות הבאות:
   1.היא לוחמת טובה שיכולה לתרום לצוות עם הזריזות והחשמל שהיא משחררת.
   2.לופי נוהג לצרף אנשים מגוונים לצוות שלו כמו: ברוק שהוא שלד חי-מת,צ’ופר אייל מדבר,פרנקי שהוא חצי סייבורג וג’ימביי שהוא איש דג. אז אני חושב שצירוף מינקית בצוות זה בהחלט משהו נדרש.
   3.ראינו כבר שקארוט אוהבת הרפתקאות ושלהפליג בים מאוד מעניין אותה
   4.אני מאמין שאודה לא סתם הכניס אותה לארק עם ביג מאמם, תמיד יש לו מטרה.

   וחבר’ה תודה על הזמן שאתם משקיעים באתר ובתרגום הפרקים.

   1. נתנאל

    תראה אבל סיזר תקוע איתם מאז פרק 625 אין לו מקום אחר ללכת ועם אתה קורא תמנגה אתה יכול לדעת שהוא דמות חשובה בתוכנית להבסת ביג מאם שאת זה נראה עוד 20 פרקים בערך במנגה
    קארו וווי עם כבר היו בצוות וראינו אותה לא מזמן מתקרבת לניו וורלד אז יש סיכוי שהם יצטרפו לצוות
    וקארוט יש סיכוי שהיא תצטרף היא באמת חזקה ומהסוג שלופי מצרף
    ואני חוזר לסיזר פראנקי הוא נגר לעומת זאת סיזר הוא מדען שאהוב לבנות נשקים אז אני רואה פוטנציאל גדול בצוות שלא אני אומר שוב במנגה הוא עשה טיפה דומה למה שאוסופ עשה בסאגת CP9 והתחפס לדמות אחרת קצת דומה אבל לא כל כך

    ג’יבני כבר הצטרף לצוות בצ’פסטר 870 או 871 אני לא כל כך זוכר אבל אני זוכר את הצטרפות שלו לצוות והתמודדות שלו נגד ביג מאם

    ועם אתה שואל אך ראיתי תמנגה קראתי אותה באנגלית אתה יכול לחפש אותה גם פה מתרגמים אבל הם עוד לא הגיעו לחלקים האלה

    1. wiiiiwaaaa

     לפי דעתי סיזר הוא כמו באגי. לא קראתי את המנגה, אבל לפי דעתי סיזר נדבק לכובעי הקש כמו באגי שנדבק ללופי בסאמיט וור – כי זה יציל אותו. אין סיכוי שסיזר יצטרף לכובעי הקש אחרי מה שהוא עשה לילדים בפאנק האזרד (נאמי לעולם לא תרשה לו להצטרף לדעתי.ונאמי היא הקובעת הרבה פעמים.)
     אבל האמת היא שאני גם לא רואה את ויוי חוזרת, מכל הסיבות שבגללן היא לא הצטרפה מלכתחילה. אין לה סיבה לעזוב את אראבאסטה שוב אם היא לא עשתה את זה כבר קודם.

    2. Portgas D Mor

     נתנאל, קודם כל זהו פוסט של האנימה ולא של המנגה, ויש פה צופים שלא קוראים את המנגה ואתה מספיילר להם, אז בבקשה בפעמים הבאות – דיבורים על מנגה בפוסטים של המנגה. בסדר?
     לגבי סיזר – סיזר שונא את כובעי הקש על כך שהם הרסו לו את מפעל החיים שלו. הסיבה היחידה שהוא שיתף איתם פעולה היא כי הלב שלו היה בידיים שלהם. ברגע שסיזר יקבל את הלב שלו בחזרה, לא תהיה לו שום סיבה לשתף איתם פעולה, הוא רק ירצה לנקום. כדי שהוא יצטרף אליהם מרצונו צריך לקרות משהו שישנה לחלוטין את תפיסת העולם שלו.

    3. אליאור

     נתנאל אני כן קורא מנגה.
     הוא נסחב עם הצוות בלית ברירה כי הם צריכים אותו כרגע ומשתמשים בלב שלו. אין סיכוי שמישהו רשע כמוהו יצטרף זה פשוט נוגד את כל מה שהצוות מייצג.
     לויוי יש מדינה באחריותה אין לה מה להצטרף לצוות.
     מבחינתי ג׳ימביי עוד לא הצטרף ממש רשמית, צריך לחכות לראות איך הם ייצאו מהאי של ביג מאמם ואם לא יקרה איזה משהו שימנע ממנו להמשיך עם לופי.
     יש לי הרגשה שהוא לא יוכל עדיין להצטרף ולופי יצרף בארק הזה את קארוט בינתיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *