וואן פיס מנגה צ’אפטרים 864 עד 867 מתורגמים לעברית

היי חברים,
מה קורה?

אז לפני שנתחיל עם הצ’אפטרים, רציתי לבקש מכם כמה דברים.

אם שמתם לב, בעקבות האיחוד אין לנו כבר פורום. לכן, מי ששלח אלינו סיקורים לוויקיפיס שעדיין לא התפרסמו, נשמח אם תשלחו אלינו אותם מחדש. נשמח גם כמובן לקבל סיקורים חדשים: אם יש לכם דמות או נושא כלשהו בוואן פיס, שעדיין לא מופיעים בוויקיפיס שלנו, נשמח אם תכתבו סיקור ותשלחו אלינו. אנחנו נערוך את הסיקורים שלכם ונפרסם אותם.

כמו כן, לפעמים יוצאים צ’אפטרים של המנגה ללא ציורי מעריצים בהתחלה או בסוף, אז אם יש לכם ציור שציירתם שקשור לוואן פיס, אשמח לקבל ולצרף לצ’אפטרים.

ניתן לשלוח אלינו סיקורים וציורים דרך קבוצת הסקייפ שלנו, דרך הפייסבוק שלנו, או לפנות אלינו באתר אנימה ספין (קישורים כאן משמאל ובדף “צרו קשר”).

(דרך אגב, למי שעקב אחרי הסיפור הדמיוני שלי בפורום שנסגר, וגם למי שלא וסקרן לדעת איך הצלתי את אייס, העברתי את הסיפור לפורום כתיבה באתר אנימה ספין, אתם מוזמנים לקרוא.)

השבוע לא קיבלתי מכם ציורים, ולכן הוספתי לצ’אפטרים 863 ו-864 ציורים שקיבלתי בשבועות קודמים.
תודה שוב ל: Liem Shiri, Ofri Ross, שיר ו-L and N על הציורים שלהם.

ועכשיו לצ’אפטרים: בגלל האיחוד, היינו צריכים ליישר קו בין שני האתרים. השבוע נכנסתי למרתון עריכה ותיקונים, ואני מוציאה כעת מחדש את כל הצ’אפטרים שהתפרסמו אצל “היברו” לשעבר. להערכתי תוך שבועיים נדביק את הפרקים היוצאים ונתחיל לתרגם את וואן פיס מהתחלה, החל מצ’אפטר 1, כפי שהבטחנו.

קרדיטים לכל הצ’אפטרים:
מחיקה, תרגום והדבקת טקסט: דביר
עריכה ויזואלית ולשונית: אני (מור)
תודה לעידן (Xparkles) ולאיתי על עזרתם בעריכה הוויזואלית.

צ’אפטר 864 לצפייה
צ’אפטר 864 להורדה

צ’אפטר 865 לצפייה
צ’אפטר 865 להורדה

צ’אפטר 866 לצפייה
צ’אפטר 866 להורדה

צ’אפטר 867 לצפייה
צ’אפטר 867 להורדה

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *