שו”ת

ברוכים הבאים לעמוד השאלות ותשובות של וואן פיס ישראל!
אם נכנסתם לכאן זה אומר שאתם רוצים לדעת משהו בנוגע לאתר/לוואן פיס, נכון?
כאן תוכלו למצוא תשובות על כל השאלות שלכם! ואם לא מצאתם תשובה לשאלה… תוכלו לשאול אותנו, אנו מבטיחים שתוך מספר ימים השאלה ותשובתה תוצגנה כאן.

שאלות בקשר לקבוצת וואן פיס ישראל:
שאלה
: כל כמה זמן יוצאים פרקים (אנימה)?
תשובה: פרקי וואן פיס באנימה יוצאים מדי שבוע ביפן (ימי ראשון לפנות בוקר), אנו משתדלים להוציא אותם מתורגמים גם באותו היום.

שאלה: האם תתרגמו את סרטים 8 ו-9 של וואן פיס (לא מצאתי אותם בשום מקום)?
תשובה: כן! תרגום הסרטים הללו הוא הפרויקט הנוכחי שלנו.

שאלה: אתם תתרגמו את הצ’אפטרים הראשונים של וואן פיס בעתיד?
תשובה: כן, לאחר שנגיע לפרקים היוצאים במנגה, נעבוד גם עליהם וגם על הפרקים הראשונים.

שאלה: האם תתרגמו את הפרקים שאחרי פרק 52?
תשובה: האמת שחשבנו על זה, וברגע שנשיג עוד צוות נתרגם אותם. בשביל שכל הפרקים של וואן פיס ללא יוצא מן הכלל יהיו באתרינו.

שאלה: מה אתם מעלים בערוץ היוטיוב שלכם?
תשובה: שאלה טובה, אנחנו מעלים מגוון דברים. סיקורים על הפרקים היוצאים – בכל שבוע עידן (אחראי הערוץ) מכין סרטון על הפרק השבועי שיצא ביום ראשון מתורגם לעברית באתרינו, ובו הוא מדבר ומסביר על הפרק ואומר את דעתו. פינת AMV- לשם צוות AMV מעלה את הסרטונים שלו. “כיצד משתמשים”- סרטונים שעידן עושה ובהם הוא מסביר כיצד להשתמש באתר כלשהו או במשהו מסוים. שידורים חיים- בערוץ אנו עושים שידורים חיים שבהם אנו עונים לכם על שאלות ומעבירים אתכם זמן איכות. סיקורים- ערוץ היוטיוב הוא חלק מפעילות הויקיפיס, וצוות הויקיפיס מפעילים אותו, לכן תוכלו למצוא שם גם סיקורים שנכתבו ע”י הויקיפיס, ועוד ועוד…

שאלות בקשר לסדרה וואן פיס:
שאלה:
 למה הרבה אנשים לא מחשיבים את גול די. רוג’ר כחזק ביותר? הוא הרי מלך הפיראטים, הוא אמור להיות בין החזקים. אפילו בסרטוני TOP 10 הוא לא מופיע. ואם תענו לי שאנחנו לא יודעים את כוחו, גם את כוחם של שאנקס ודראגון אנחנו לא יודעים, ועדיין מחשיבים אותם בין החזקים. ואם תענו לי שזה בגלל שהוא מת, גם וואיטבירד מת ועדיין הוא מופיע.
תשובה: קודם, אני חייב לומר שהתקלת אותי, אני לא מצאתי לזה תשובה. לשם כך שאלתי את מור, וזוהי תשובתה: אולי כי הוא תמיד ברקע, אז אנשים לוקחים אותו כמובן מאליו. אשאל עוד אנשים, אם אמצא תשובה טובה אעדכן כאן.

גם את/ה רוצה לשאול אותנו שאלה? הגיבו בעמוד זה!
נשתדל לענות במהרה.
שאלות לא ראויות / פרטיות אנו לא מבטיחים שנאשר לקהל הרחב.

83 תגובות

 1. soogeking

  לא מחשיבים את גול די רוגWR לחזק ביותר כי לא יודעים עד כמה הוא חזק. בגלל זה גם לא מחשיבים בכל הtop10 את:קאידו,גק,מונקי די. דראגון, האדמירל החדש שהוא לא פוגיטורה,כל הcp-0 וכאלה

  1. Sabo

   אבל רשמו “ואם תענו לי שאנחנו לא יודעים את כוחו, גם את כוחם של שאנקס ודראגון אנחנו לא יודעים, ועדיין מחשיבים אותם בין החזקים. ואם תענו לי שזה בגלל שהוא מת, גם וואיטבירד מת ועדיין הוא מופיע.”. אני בעצמי לא בטוח למה אבל נשמח לשמוע עוד הסברים 🙂

 2. עמית

  אתם תתרגמו את הפילרים של הכמה פרקים שלפני פרק 337? פרק 337 זה הפרק שהצוות פוגש את ברוק, הכמה פרקים שלפני 337 אלה פילרים שלא מצאתי אותם בשום מקום מתורגמים לעברית.

  1. פלי

   קצת מצחיק לראות את התשובה של המנהלים XD.

   פרקים 337-381 (הפרקים בהם אנחנו פוגשים את ברוק ואת האי המוזר הזה) קיימים בעברית, אני בדיוק צופה בהם, ואם אתם שואלים מאיפה הורדתי את הפרקים אז מעמוד צפייה והורדה באתר הזה ^^”

   1. פלי

    הפרקים שלא קיימים באתר הם 326-335 ארק לובלי לאנד אותם נאלצתי להוריד בתרגום לאנגלית, אבל הם פרקי פלייר אז אפשר לדלג עליהם בכיף (-: (אם כי הם פרקים כיפים במיוחד אז מומולץ לצפות אם אנגלית היא לא בעיה(

 3. Sabo

  כן, הוא דיבר על הפרקים האלה, (הוא אמר “הכמה פרקים שלפני 337 אלה פילרים שלא מצאתי אותם בשום מקום מתורגמים לעברית.”). ואמרתי, אם הם חסרים ויהיה להם ביקוש לתרגום, נתרגם אותם 🙂

  1. פלי

   אוו מצטא’ר על חוסר ההבנה ^___^.

   בכל מקרה תודה על רבה על התרגום (-:.

   אפשר למוצא באתר את רוב הסדרה לרבות מספר פליירים אבל את החלק החשוב של העלילה בהחלט אפשר לצורך בעברית וזה כבר מגניב ביותר ^_^.

 4. רד

  יש הרבה פרקים בסאגת מלחמת הפסגה וסאגת אי אנשי הדג בלי קול, אתם תוציאו אותם מחדש?
  (422-440,442-443,445-450,463, 469-470, 473-490, 492-503, 504-516, 542, 559, 561-562)
  אני לא יודעת לגבי הסאגות שלפני כי התחלתי להוריד רק מסאגת מלחמת הפסגה, אבל כדאי שתבדקו את זה

  1. Portgas D Mor

   הפורום נסגר כי הוא לא היה כל כך פעיל. כדי לדבר עם אנשים כדאי לך להצטרף לקבוצת הסקייפ, כמו שעידן המליץ. אם אתה רוצה לפרסם דברים שלא מתאימים לסקייפ (כמו למשל הסיפור שפרסמתי שם), אפשר להשתמש במערכת הפורומים של אתר ספין, איתו אנחנו משתפים פעולה.

 5. soogeking

  אהלן!
  לא הבנתי למה בויקיפיס התחלתם עם אנשים פחות חשובים לעלילה הנוכחית ובכלל ולא התחלתם עם הצוות.
  ואני ממליץ לשנות עיצוב כי כרגע זה לא כזה יפה ומבלבל יחסית עדיף לכם לעשות כמו הwikia של וואן פיס

 6. Shadow

  היו הרבה קבוצות שתירגמו את אנימה הזאת כשהאנימה תיגמר אתם תעשו קרדיטים לכול הקבוצות? הרבה קבוצות שהם לא חלק מהיברו אירא – Area תירגמו ואין להם שום קרדיט0-0

 7. היי רשמתי לכם כבר בפייסבוק אבל נראה שאתם לא משתמשים בוא יתר מדיי אז ארשום גם פה

  מה הפרקים עם התרגום לעברי ב”צפייה והורדה” מסתבר שיש המון פרקים מדובבים אשמח אם תציינו את את מספר הפרקים המדובבים שאוכל להימנע מהם (מגה חוסמת את האפשרות להוריד לזמן מסויים אחרי כמות הורדות)

  אשמח מאוד לעזרתכם!

  1. Portgas D Mor

   אם תיכנס לדף המנגה (ברצועה בצבע תכלת למעלה), ותגלול קצת למטה, תוכל לראות שצ’אפטר אחד מסומן ברקע אדום. הצ’אפטר הזה הוא הצ’אפטר שמקביל לפרק שיצא השבוע (806). אם אתה רוצה את הצ’אפטר שמתאים לפרק 800, אז תלך עוד 5-6 צ’אפטרים אחורה ממנו ומשם תתחיל.

 8. afunnyname

  שאלה לא הכי קשורה אבל אני בכל זאת אשמח לדעת:
  אני קראתי את המנגה עד עכשיו אבל מצ’אפטר 137 עד 160 בערך זה באיכות נוראית בכל מקום שאני מחפש את זה, אז אני רק רוצא לדעת בערך מאיזה פרק זה באנימה כדי שאני אוכל לראות במקום.
  זה כשהצוות מגיעים לאי הקרח לחפש רופא לנאמי בארק של אלבסטה, לא חייב את הפרק המדוייק אבל באזור.
  אשמח אם תענו, תודה.

 9. elad

  אני חדש באתר ואני לא מוצא איפה אפשר לראות פרקים ישנים לצפייה ישירה חוץ מפרקים 1-52 זה בגלל שהם לא נמצאים?
  אם הם נמצאים אשמח אם תוכלו לעזור לי למצוא איפה אפשר לצפות בפרקים ישנים באתר בצפייה ישירה ולא להורדה

 10. האם זה אפשרי ליצור תקצירים לכל הפרקים, כדי שאנשים לא יתבלבלו בקשר לאיזה פרק הם נמצאים בו, כדי להיזכר בפרקים ישנים, ובייחוד כדי לדעת מה קרה בפרקים שלא תורגמו?
  אפשר אפילו להיעזר בקהל הרחב, אני אשמח לעזור למטרה כזו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *