פירות שטן

פירות השטן הם פירות מסתוריים שנמצאים בכל העולם של וואן פיס היכולים לתת לאוכל אותם סוגים רבים, שונים ומשתנים של יכולות מוזרות ומעניינות, בהתאם לסוג והווריאציה של הפרי עצמו. כמו כן החיסרון הייחודי של פירות השטן הוא העובדה שהמשתמש אינו יכול לזוז במים ולכן כל פעם שיכנס לים הוא יטבע, דבר בעייתי בעולם של וואן פיס שבו אין יבשות והאיים סובבים מי ים.

ישנם שלושה סוגי פירות שטן: פאראמסיה, זואן, לוגיה.

יש כמה שנראו רק באנימה ובסרטים ואחרים שנראו רק במנגה. עם זאת, רובם מופיעים בשניהם והם חיוניים לעלילה שבה רבות מהדמויות הראשיות בעלי כוחותיהם.

למראה פירות השטן יש דפוס קבוע: צורה הדומה לפרי רגיל או לעצם רגיל, עליו יסומנו דפוסי מערבולות ספירלה, לעיתים יהיה גבעול לרוב ירוק בצורת האות T שמסולסל בצד אחד של ה-T ובצד האחר ישר או בצורה שמאפיינת את כוח הפרי. צבע הפרי שונה מפרי לפרי.

אומרים שסוד כוחם של פירות השטן מסתתר בקו הגדול. בגלל שהמפגשים איתם הם נדירים (במיוחד מחוץ לקו הגדול), מספר השמועות עליהם עולה, ולכן קשה לדעת אם יש דברים שהם עובדה או בדיה. האדם הממוצע לא יודע דבר או מעט מאוד על מה שהם או מה שהם עושים; זה חל בעיקר על מדינות מבודדות, אפילו בתוך הקו הגדול, כגון אמזון לילי ומדינת וואנו (המדינה של הסמוראים), ואפילו הנסיכה שיראהושי (נסיכת אנשי הדג), בגלל שאף אחד מהם לא יודע על פירות שטן, במקום להאמין בכוחות שהוענקו להם, הם חושבים שהם קללות או כישופים.

בגלל כוחם, אם הם נמכרים מכירם יכול להגיע גם למעל מאה מיליון בלי, והמשתמשים של פירות השטן עצמם נמכרים במחירי השוק כעבדים. כמובן, שלכל פרי יש הבדל במחיר, תלוי בכוחות של הפרי, האופה אופה נו מי (הפרי של טראפלגר לאו) נמכר בכחמש מיליון בלי. יש לפרות השטן יותר מ-100 סוגים.

כאשר משתמש פרי השטן מת, היכולת שלו נולדת מחדש לתוך פרי אחר.

 

תופעות בפירות שטן:

פירות עליונים- חלק מכוחות פירות השטן, אושרו כנעלים יותר מפירות אחרים, הכוונה היא שהם יכולים לעשות את מה שהפרי החלש יכול לעשות ויותר. אך זה לא אומר שהם חזקים יותר מהפרי הנחות. פירות שטן שאושרו כעליונים:

הבדלים יכולת פרי נחות פרי עליון
מאגמה חמה יותר מאש. צורות חום. פרי הלהבה
Mera Mera no Mi
פרי המאגמה
Magu Magu no Mi
פרי הטון שולט בטונים שהם 1000 קילוגרמים. שינוי משקל הגוף. פרי הקילו
Kilo Kilo no Mi
פרי הטון
Ton Ton no Mi
קרח הוא צורה מוצקה וחזקה יותר של מים קפואים. מצבים קפואים של מים. פרי השלג
Yuki Yuki no Mi
פרי הקרח
Hie Hie no Mi
פרי הנשק יכול ליצור לא רק להבים אלא גם כלי נשק אחרים. יצור להבים. פרי הלהב
Supa Supa no Mi
פרי הנשק
Buki Buki no Mi

 

התעוררות- כוחות פירות השטן יכולים, במקרים נדירים, “להתעורר” ובכך להגדיל את היכולות של המשתמש. הפרטים לגבי אופן התעוררותם של פירות השטן לא ידועים, אבל היכולות גדלות והתעוררות מאפשרות במידה משמעותית יותר כוח, כמו גם יכולות חדשות. ההשפעות של ההתעוררות תלויה בסוג של פירות השטן.

בסוג זואן- משתמש פרי השטן מקבל כוח ומהירות גדולים מהרגיל בצורה עצומה ומקבל יכולת ריפוי עצמי לא משנה מה הסיטואציה, אפילו אם הוא מעולף. אך למרות כל זה נשללת ממנו כל אפשרות למחשבה חכמה והוא פועל רק לפי אינסטינקטים, כמו חיה. כל חמשת החיות השומרות של אימפל דאון הן משתמשי פירות שטן זואן שהתעוררו.

בסוג פארמסיה- התעוררות מאפשרת למשתמש את הכוח להשפיע על הסביבה ועל עצמו. דונקיחוטה דופלמינגו עם כוחות הפרי Ito Ito no Mi (פרי החוט), והוא יכול להפוך כל דבר לחוטים על ידי נגיעה, כמו גם להגדיל את היכולת העיקרית שלו ליצור חוטים מהגוף שלו; לופי ציין כי הישג זה גורן לכוח הפרי להראות כמו כוח היוצא מגדר הפארמסיה.

בסוג לוגיה- אינו ידוע עד כה.

 

טריוויה:

  • לדברי פל, ישנם חמישה סוגים ידועים של פירות שטן המאפשרים למשתמשיהם טיסה. בסדרה, יותר מחמישה פירות שטן המעניקים את היכולת לעוף כבר נראו. המספר המדויק שנוי במחלוקת, ועל אחת כמה וכמה מאז שספאנדם טען כי ישנם פירות השטן שטרם התגלו, ולכן לא ידוע.
  • מרשל די טיץ’ הוא האדם הראשון שנראה מטמין כוחות פרי שטן בגופו שלו והוא גם האדם היחיד שיש לו שני כוחות פירות שטן בעת ​​ובעונה אחת.
  • פירות שטן מסוימים מצוינים כייחודיים, אפילו עבור הסוג שלהם. אלו הם:
  • Goro Goro no Mi (פרי החשמל) אשר כבר נחשב כאחד לפרי שטן “בלתי מנוצח”.
  • Yami Yami no Mi (פרי האפלה) אשר כבר נטען שהוא “ייחודי”, אפילו עבור לוגיה.
  • Gura Gura no Mi (פרי הרעד) אשר כבר נקרא החזק בפארמסיה, שווה ללוגיה.
  • Ope Ope no Mi (פרי הניתוח) אשר כונה “פרי השטן האולטימטיבי”.
  • נכון לעכשיו, רק לשני משתמשי פירות שטן (לפי המנגה) צוחקים לפי שם פרי השטן שלהם; פרסונה שצוחקת כך- “הורוהורוהורוהורו” (Horo Horo no Mi- פרי החלוליות) ואדוארד ניוגייט שצוחק כך- “גורגורגורגורה” (Gura Gura no Mi- פרי הרעד).